обезбедуваме опрема

Обезбедете ласерски, фотонски и тенки инструменти

Shanghai Apolo Medical Technology Co., Ltd е водечки производител на IPL SHR, HIFU, диоден ласер, слабеење на телото, PDT LED, микро-дермоабразија итн. со фабрика од 4000 квадратни метри.Од основањето во 2001 година, APOLO се стреми да биде најдобар на пазарот, преку иновативен дизајн на производи, изграден околу компоненти со најдобар квалитет и производство за да ги исполни меѓународните стандарди за квалитет, безбедност и перформанси.

За нас

Доколку имате коментар или прашање за производот, ве молиме контактирајте не

  • Фејсбук
  • инстаграм
  • твитер
  • youtube
  • линкедин