CO2 Laser HS-411

Përshkrim i shkurtër:

3-in-1 laser CO2, duke e bërë atë zgjedhje ideale për dy fushën estetike, fushën e mjekësisë dhe gjithashtu fushën kirurgjikale.


Detail Product

Specifikim

Aplikacion

Para dhe Pas

video

zgjidhje klinike për jetë më të mirë femërore 1

3-in-1 laser CO2, duke e bërë atë zgjedhje ideale për dy fushën estetike, fushën e mjekësisë dhe gjithashtu fushën kirurgjikale.

3-in-1 CO2 LASER fraksional

Ajo kombinon 3 lloj tjetër merret në një njësi të vetme: lazer dorezë pjesshëm, Normal prerjes trajtojë (50mm, 100mm), kujdesi vaginal trajtuar, duke e bërë atë ideal për të dy fushën estetike, fushën e mjekësisë dhe gjithashtu fushën kirurgjikale.

HS-411 tip-2
HS-411 tip-3
HS-411 tip-4
IMG_20180510_125546
HS-411 tip-5

Forma të ndryshme PËR TRAJTIMIN

Gjithsej 5 forma të ndryshme për zgjedhjen me çdo grup mund të rregullohen në të dy X dhe Y akset pavarur për të prodhuar një gamë të pothuajse të pafund të formave dhe madhësive të zgjedhur nga.

5x

SKANIMIT ULJE JU FALAS

35W / 55W / 100W sistem për zgjedhjen
Deri 300mJ / microbeam
Max. 20 x 20mm zonë scan
25 ~ 3025 microbeams / cm2 rregullueshme për trajtim të saktë

UNIK RANDOM PUNË MODE

Laser mikro-rreze në drejtim alternativ, ajo lejon zona e trajtuar mikro të ftohtë dhe i jep përparësi të shumta klinike me më pak dhimbje dhe joproduktive, kjo ndihmë për të shmangur ashpër, ënjtje dhe eritemë. Më e rëndësishmja, ajo do të ulet rreziku i pigmentim post-inflamatore dhe efekteve të tjera anësore që mund të ndodhin pas trajtimet me lazer.

lazer-rsbs

Fleksibiliteti ULTIMATE me dorën DRAW FUNKSIONIMIN

A9 Android operojë sistemin, e cila lejon dore nxjerrë çdo formë që dëshironi dhe përkthyer për të synuar, duke e bërë trajtim të saktë dhe efektiv.

1-3C00GAI-1 手绘 放大

 • Previous:
 • Next:

 • gjatësi vale

  10600nm

  Laser mesme

  RF mbyllur-off laser CO2

  fuqia Laser

  55W / 35W

  Mënyra Function: pjesshëm / kujdes vaginal

  energji

  1-300mJ / dot

  gjerësia Pulse

  0.1-50ms / dot

  densitet

  25-3025PPA / cm2

  Zona scan

  20x20mm

  formë

  Katror, ​​gjashtëkëndësh, trekëndësh, rrethore, skic

  model

  Array, Random

  Mënyra Function: Normal

  Regjimi i punës

  CW / puls Single / Pulse / S.Pulse / U.Pulse

  gjerësia Pulse

  impuls

  Pulse Single

  S.Pulse

  U.Pulse

  5-500ms

  1-500ms

  1-4ms

  0.1-0.9ms

  veprojnë ndërfaqe

  8 'touch screen' ngjyra e vërtetë

  dimension

  50 * 45 * 113cm (L * W * H)

  peshë

  55Kgs

  APLIKIMET

  zSkin rishfaqet

  zriparimin mbresë

  zSkin toning

  z reduktimi rrudhë

  zRishikimi i Stretch Marks

  z nevus pigmentuar, epidermik pigmentim, veshje e guaskës prerja

  z Kujdesi vaginale (vaginal shtrëngimi mur, kolagjenit remodeling, të trashë dhe më elastike, labiumin zbardhjen)

  BTT-1

 • Related Products